logo
 • İletişim: destek@e-sosyalx.com
 • İletişime Geç
 • |
 • Türkçe
 • logo

  ☰ open

  Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları  Aşağıda ayrıntılı olarak belirtilen "Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları" sitemize üye olunmadan önce dikkatlice okunmalıdır. e-sosyalx.com sitesine üye olan her kullanıcı aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

  Sözleşmenin Onaylanması
  Eğer bir e-sosyalx.com üyesi olmak ve sitemizden yararlanmak istiyorsanız önce üye kayıt formunu eksiksiz doldurmanız ve e-sosyalx.com "Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları" hükümlerine kesin olarak uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gerekmektedir. e-sosyalx.com üyesi olduğunuz andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. e-sosyalx.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu şartlardan biri ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da kullanımınıza son verme hakkımız her zaman saklıdır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur. Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

  Yaş Sınırlaması
  Sitemize üye olan her birey 18 yaş ve üzeri olup sitemizin üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri hükmen kabul etmiş sayılır. 14 yaş ve üzeri kişilerin eğer ille de sitemize kayıt olacaklarsa bu siteye kayıt olmadan önce kesinlikle ebeveynlerinden veya yasal varislerinden izin almış olmaları gerekmektedir, üye olduysa da ebeveynlerinden izin aldığını beyan eder. Aksi halde bu site 14 yaş ve üzeri olup da ebeveynlerinden izin alanların dışında 18 yaşın altındakiler için uygun değildir.

  Telif Hakkı
  Bu sitenin tüm içeriği metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca www.e-sosyalx.com ve içerik sağlayıcılarına ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek olan tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların www.e-sosyalx.com sitesinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

  Kullanım Koşulları
  - Koin kazanmak için yapmış olduğu beğeni, takip veya aboneliği sonradan geri alan yani sahte etkinlik oluşturmaya çalışan,
  - Birden fazla pencere açılarak aynı anda video izlenmesi yapmaya çalışan ve(veya) yüksek oranda bu tarz işlem gerçekleştiren kullanıcılar için e-sosyalx.com hesaplarını engelleme hakkına sahiptir.
  - Çeşitli bot, hile vs. içeren uygulamalarla otomatik beğendirme, takip, izleme, web site ziyaret yapan/yaptıran ve sistemde yapay(suni) olarak koin kazanmak suretiyle haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin hesaplarına erişimi uyarı yapılarak veya yapılmaksızın durdurulur.
  - Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 üyeliğe izin verilmektedir. İllegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) üyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan üyelerin tüm hesapları önceden haber verilmeksizin durdurulur.
  - Sistemde 3 aydan daha eski olup da bu süre zarfında hiç giriş yapılmayan hesaplar sistem tarafından otomatik silinebilmektedir. Bu durumda 3 ay hiç aktif olmayan üyeliklerin silinmiş olmasından sitemiz sorumlu tutulamaz.
  - Üyelikler satılamaz, devredilemez, başkalarına kullandırılamaz ve hesabı silinen üye bir daha sistemde üyelik oluşturamaz. Çeşitli DNS, VPN, Proxy veya IP adresini değiştirilerek oluşturulan sahte (fake) hesaplar anında sistem tarafından filtrelenir ve karantinaya alınıp site editörüne rapor edilir ve editör tarafından uygunluğu değerlendirilip bekletilir veya tamamen silinir.
  - Sistemimize virüs veya başka zararlı unsurları barındıran, ticari amaç taşıyan, telif hakkı gerektiren, ya da reklam teşkil eden, tehdit, hakaret, küfür, iftira, pornografi gibi konusu suç oluşturan unsurlar ihtiva eden hiçbir yazılım, bilgi ya da malzeme yüklenemez, eklenemez ve kullanılamaz.
  - Sistemimizde görev veren onayı gereken bazı eklentilerde (Mikro Görevler, Ürün Alış-Satış vb.), kullanıcılar tarafından doğru yapıldığı halde, görev veren tarafından koin kaybetmemek amacıyla görev iptali yaparak görevi yapan kullanıcıyı mağdur eden kişilerin hesapları süresiz olarak ve önceden haber vermeksizin kapatılır.

  Referans Sistemi ve Kullanım Şartları
  - Sitemizde bulunan size özel referans linkinizle sitemize üye getirebilir ve getirdiğiniz her referans üye başına bizden belirtilen oranlarda komisyon alırsınız.
  - Belirtilen komisyonların hesabınıza eklenebilmesi için referansınızla getirdiğiniz üyelerin sistemde en az 500 beğeni, takip, sörf, izleme vs. etkinlik yapması gerekmektedir.
  UYARI! Özel referans ayarlayarak sadece 500 tıklama yaptıran ve bir daha da aktif olmayan referanslardan kazanılan komisyonlar üyenin hesap bakiyesinden düşürülür ve ilgili üye bu konuda hiçbir şekilde hak talep edemez.

  Ödemeler
  - Sistemde kazandığınız koinlerı paraya çevirerek kazanç elde edebilir ve ödeme talep edebilirsiniz.
  - Sisteme yapılan bakiye yüklemelerinde kullanıcı hesaplardan birine ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi oluşturmalıdır. Ödeme bildirimi oluşturmayan kullanıcılar anlayamadıysa destek isteyebilir whatsapp ve mail üzerinden bize ulaşabilir. Ödemeden sonra hiç bi şekilde iletişime geçmeyen ve bildirim oluşturmayan kullanıcıların bakiyeleri eklenemeyebilir. Bu hususta sorumluluk kullanıcıya aittir.
  - İlk ödemenizi alabilmeniz için sistemde en az 300 beğeni, takip, sörf, izleme vs. etkinlik yapmanız ve en az 3 günlük üye olmanız gerekmektedir. Bu miktarlar da zaman zaman haber verilerek veya haber verilmeksizin değişikliğe gidilebilir.
  - Hesabınıza yüklediğiniz parayı geri çekemezsiniz. Hesabınıza yüklediğiniz bakiyeyle sadece Hazır koin ve VIP Üyelik satın alabilirsiniz. Kendi yüklediğiniz bakiye üzerinden ödeme talep edemezsiniz. - Sistemde kazandığınız bakiye çekimlerinde ödeme hesaplarına göre alt limitler bulunmaktadır ve bu limitler altında çekim talebi yapılamaz. Sistemi kullanmaktan vazgeçen veya başka nedenlerden dolayı erken para çekme talebi isteyen kullanıcılara ödeme yapılmaz. Sosyalx eğer insiyatif sunarsa erken ödemelerini yapabilir. Bu konuda hiç bir şekilde erken ödeme yapmaya mecbur değildir. İnsiyatif dahilinde yapılan erken ödemelerde komisyon veya kesintili ödeme yapma hakkına sahiptir.


  Kabul Edilmeyen Siteler
  - Sisteme yüklemesi 10 saniyeden fazla süren siteler.
  - Yetişkin içerik +18 Adult Warez içerik barındıran sayfa veya site eklenmesine kesinlikle izin verilmemektedir.

  Feragat
  - Sistemden kaynaklanacak veya sosyal medya hesaplarınıza gelecek herhangi bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.
  - Sistem doğru kullanıldığı takdirde sosyal ağlarınızın büyümesine ve popüler olmasına yardımcı olur ama sonsuza dek popüler olacağını veya sayfalarınızın veya profil hesaplarınızın kapanmayacağını garanti edemez.
  - Facebook, Twitter, Youtube, Google vb. gibi diğer sosyal web sitelerin zaman zaman kendi kullanım koşullarını değiştirebilecekleri için sayfalarınızda veya profil hesaplarınızda meydana gelecek olumlu olumsuz değişikliklerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
  - Biz e-sosyalx.com olarak bu tür ihlalleri önlemek ve müşterilerimizi korumak için mümkün olan tüm önlemleri almaktayız ancak diğer çevrimiçi platformlarda kendi üyelerini ve sistemlerini korumak amacıyla zaman zaman çeşitli tedbirler alarak kendi bünyelerindeki bazı hesapları ve sayfaları kapatabilmektedirler.

  İş bu sözleşme Türk Maddi Hukuk ve Türk Usul Hukuku kurallarına tabidir. Bu site ile ilgili uyuşmazlıkların çözümünde T.C. mahkemeleri ve icra daireleri münhasıran yetkilidir.